Header image  
O Nas...
 
 
    Strona główna
 
KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO ZORBA

Trenerem SZKOŁY TAŃCA IDEA oraz Klubu Tańca Towarzyskiego ZORBA jest JANUSZ BIAŁY.

Działamy w Krakowie oraz Częstochowie.

Zrzeszamy pary taneczne i solistów którzy prezentują swoje umiejętności na Regionalnych, Ogólnopolskich, Międzynarodowych TURNIEJACH TAŃCA.

KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO ZORBA ma swoją siedzibę w Gminnym Ośrodku Kultury w Mykanowie. Od kilku lat zajęcia odbywają się też w Rędzinach oraz w Częstochowie w chwili obecnej w SP 38 ul. Sikorskiego (róg Łódzkiej- okolice Rynku Wieluńskiego). Głównym trenerem Klubu są Edward Kowalke oraz Janusz Biały. Nasze pary przygotowują się na turnieje tańca czyli trenują Taniec Towarzyski wersję SPORTOWĄ. Wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia. Informacje KONTAKT

 

 

SUKCES pary zależy od wielu czynników: talent, wiara, chęci, PRACOWITOŚĆ, poprarcie otoczenia(rodzice, koledzy itd), konsekwencja i wiele innych. W Naszym Klubie macie duże możliwości. Każdy ma oprócz podstawowych opiekunów (p. Marcina i p. Kamila) dostęp do znakomitych szkoleniowców (o ich osiągnięciach kiedyś napiszę) Iwona Golczak, Sergiu Rusu, Dorota Makar, Janusz Biały... i Andrzej Suchocki, Natalia Piecewicz... ;) UCZESTNICZĄC W TYCH ZAJĘCIACH I WYKORZYSTUJĄC INFORMACJE KTÓRE SĄ OMAWIANE NA SZKOLENIACH i zajęciach grupowych KAŻDA PARA POWINNA ROBIĆ POSTĘPY. To OD WAS zależy Wasz sukces. My jesteśmy od tego by Wam wskazać drogę jak należy trenować, udzielić wszelkiej informacji oraz stworzyć możliwości, pomożemy tak jak tylko potrafimy. Należy walczyć o siebie o Swój taniec...WIARA pomaga ;) ... Powodzenia.